יום ב', יח’ בכסלו תשע”ו
דף הבית מרחבים כיתתים חדר מורים מנבסנט יצירת קשר.
אנו, הנהלת בית הספר, המורים ואנשי הצוות, מאמינים כי תהליך חינוכי נכון - רצוי ואף חייב בשיתוף ושקיפות המידע מולכם – הורים לתלמידי הכיתה א' 1.לכן, כחלק ניכר מאמונה זו, אנו פועלים רבות לקידום השקיפות והשיח מולכם בשיטה הראויה למוסד החינוכי במאה ה – 21 ועובדים עם מערכת Smart School.
קרא עוד...
הנחיות לביצוע תרגיל החירום
קרא עוד...
ברכה לשנה החדשה
שיחה על גאווה, בושה וכאב... הורים יקרים, מצום תשעה באב עד יום האהבה משתרע לו שבוע. שבוע שלם שבין ט' לט"ו, שבעה ימים - כמשך בריאת העולם. שבוע שמזמין את כולנו להציץ ברגשות הכי אנושיים – שנאה ואהבה. בשבוע הזההתרחשו שני אירועים קשים - הרצח והדקירות במצעד הגאווה בירושלים ורצח התינוק בכפר דומא ופגיעה במשפחה שלמה על ידי הצתת ביתם. אילו היו תלמידינו בבית הספר היינו מתעכבים איתם על שני המועדים ועל שני האירועים. היינו בודקים איתם מהי אהבה ומהי שנאה? היינו מזמינים אותם להכיר בתוכם את שני הרגשות העוצמתיים הללו, להכיר מבלי להיבהל. להכיר בשביל לזהות ולהיות מודע. היינו חושבים יחד איתם על האופן בו רגשותינו באים לידי ביטוי בהתנהגותנו. מה קורה לנו כשאנו אוהבים או שונאים? מה אנחנו עושים?
קרא עוד...
קרא עוד...
בשנים האחרונות אנחנו ב- Google מעורבים בחינוך בשלל תחומים ולא מפסיקים להתפעל מכוחו של הדור הצעיר שלנו!בארבע השנים האחרונות, ביקשנו מתלמידים לנצל את הסקרנות שלהם כדי לשנות את העולם. בכל פעם, הם התעלו על הציפיות שלנו ומצאו דרכים להגן מפני שפעת, לימדו מחשבים לזהות את סרטן השד והשתמשו בחיידקים למאבק במשבר הרעב..אנחנו שמחים להזמינכם להיות שותפים שלנו בתחרות השנתית והחד פעמית- Google Science Fair 2015 שנפתחה החודש ונערכת בשיתוף עם Virgin Galactic, National Geographic, Scientific American ועם LEGO Education.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ברכה לתחילת שנה
קרא עוד...
חג החנוכה אינו רק חג זיכרון העבר, הוא גם חג האור – סמל לתקווה, צמיחה ואהבה. בימים אלה, בהם נדמה כי החברה הישראלית סטתה מעט מן הדרך המוארת ופושות בה תופעות של אלימות וגזענות, אנו נקראים לאתגר החשוב, להרבות את האור הערכי. כמנהגנו, גם באיגרת החודש, תמצאו חומרי למידה המותאמים לחודש כסלו, אשר מזמנים עיסוק בנושאים שעל סדר היום מנקודת מוצא ערכית
קרא עוד...
בחודש אדר אנו מציינים שני אירועים מרכזיים המעלים על נס את האישה ואת יכולתה להשפיע על שינוי פני המציאות: חג פורים, העומד בסימן מנהיגותה של אסתר המלכה והתפקיד הראשי שמלאה בגאולת היהודים, ויום האישה הבינלאומי )8 במרץ( המבטא את הזכות של כל אישה למימוש עצמי ולשוויון הזדמנויות.
קרא עוד...
קרא עוד...
אתר לקישור פעילויות שונות ברשת
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כתבו מתכונים לחנוכה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כללי גלישה נכונה ונבונה ברשת האינטרנט
עיצבנו סביבת למידה חדשה במרחב כיתות ג'. נושא המרחב: " נגב ", על פי תוכנית הלימודים של שכבת ג' במולדת. לשימוש בקיר מעין זה, ישנן מטרות מגוונות הנובעות, כולן, מן העשייה הלימודית ומן הגישה החינוכית כגון: ליידע, להמחיש, לעורר סקרנות, להפעיל. זהי הזדמנות להראות לתלמידים מה הוא טקסט רב היצגי, המוצג בצבעוניות בתמונות ובטקסטים. בהזדמנות זו אבקש מהמחנכות המלמדות במבנה ב' לשוחח עם התלמידים על חשיבות השמירה על המרחבים.
קרא עוד...
טקסים/ ארועים
שעת חירום עלולה למנוע קיום מערכת סדירה של לימודים בגלל החשש לפיקוח נפש.בשעת חירום אנו מעוניינים לשמור על מסגרת חיים נורמאלית ככל האפשר. למידה בשעת חירום נועדה לשמירה על מסגרתלימודית וחברתית הכוללת קשר עם התלמידים ולמידה מרחוק בזמן בו לא ניתן לקיים לימודים סדירים בבתי הספר.הפעילויות המתוקשבות המתקיימות דרך קבע בבתי הספר באמצעות האתר הבית ספרי ובאמצעות מערכות ניהול למידהמבוססות נתונים הן התשתיות המוכרות לתלמידים ולמורים ומהוות את מוקד הפעילות בזמן חירום.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לוח מודעות, הודעות וארועים...
משולחן המנהל
הודעות משולחנה של רחלי
פינת מועצת תלמידים- הודעות, ברכות
תחומי הדעת
מחזור השנה
אתרי תוכן
קשר רב דורי
הודעות ופרוטוקולים מוועד ההורים
טפסים ושאלונים בית ספריים
אינטרנט בטוח- גלישה בטוחה
מצלמה משוטטת
תקשורת בן בתי הספר
מצגות החודש ואירועים
פורומים
תוכניות מצוינות
נושא שנתי האחר הוא אני
פעילות בשעת חירום
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS