יום ו', טו’ באב תשע”ה
דף הבית מרחבים כיתתים חדר מורים מנבסנט יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
יום חמישי - שוק האיכרים 11.6.2015
קרא עוד...
קרא עוד...
צוות יקר שלום.רצינו לשתפכם בכך שתלמידי בית ספרינו משתתפים בתחרות ציורים עירונית בעיר לוד. 13 יצירות מעניינות ומושקעות יציגו בגאווה את בית ספר "גני יער". היצירות נעשו במסגרת כיתת אמן בשכבות ז-ח. תחרות בשם: פניני לוד – עיר שהינה פסיפס של תרבויות מיועדת לבטא את כישורי הציור של התלמידים בני/בנות העיר, לעודד כישרונות, להעצימם ולהגביר את הקשר בינם לבין עיר לוד. מצורפות תמונות של היצירות.בברכה, צוות אמנות.
קרא עוד...
בשנים האחרונות אנחנו ב- Google מעורבים בחינוך בשלל תחומים ולא מפסיקים להתפעל מכוחו של הדור הצעיר שלנו!בארבע השנים האחרונות, ביקשנו מתלמידים לנצל את הסקרנות שלהם כדי לשנות את העולם. בכל פעם, הם התעלו על הציפיות שלנו ומצאו דרכים להגן מפני שפעת, לימדו מחשבים לזהות את סרטן השד והשתמשו בחיידקים למאבק במשבר הרעב..אנחנו שמחים להזמינכם להיות שותפים שלנו בתחרות השנתית והחד פעמית- Google Science Fair 2015 שנפתחה החודש ונערכת בשיתוף עם Virgin Galactic, National Geographic, Scientific American ועם LEGO Education.
קרא עוד...
יום שיא - פורים בגני יער ביום שלישי 3.3..2015 מה התכנון???? תחרות תחפושות, משלוח מנות, עדלאידע ססגונית ברחבי השכונה, ביתנים מדהימים!!!! בשיתוף הורים... והכי חשוב מצב רוח טוב.... להרחבה קראו למטה
קרא עוד...
תלמידים יקרים נא כנסו למרחבי הכיתות תוך הקלדת שם משתמש וססמא ובצעו את הפעולות שתתבקשו צוות המורים מנהל בית הספר מאחל לכולנו תרגיל מוצלח, להזכירכם התרגיל בגדר חובה ולא רשות! במקרה של בעיה נא ליצור קשר עם מחנכת הכיתה, במידה ולא מסתדר, נא ליצור קשר אלי 052220281 ריצ'ל ואן ופרן רכזת תקשוב בית ספרית
קרא עוד...
בשנת הלימודים תשע"ה, יערך ביום ראשון ג' באדר, 22 בפברואר 2015, תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק". במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מהשעה 14:30.
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת האינטרנט הינו שבוע שיא במערך הפעילויות המתקיימות במוסדות החינוך בארץ לכל אורך השנה. האירוע מתקיים בזיקה ליום האינטרנט הבטוח הבינלאומי (SID) אשר חל מדי שנה בחודש פברואר, ביותר מ- 100 מדינות ברחבי העולם. כמדי שנה, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדש לשימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל. בשנת תשע"ה יתמקד השבוע הלאומי בנושא: "מובילים יוזמה לגלישה בטוחה". יום זה יוקדש להכרת נורמות התנהגות ראויות ברשת; הקניית כישורי חיים להתמודדות במצבים שונים תוך העלאת המודעות לסכנות; הכרת כלים טכנולוגיים והתנהגותיים מועילים וחידוד תפקידה של הקבוצה בעת חשיפה לפגיעה באמצעות הרשת. בנוסף, יושם השנה דגש על צמיחה אישית ומעורבות חברתית של תלמידים באמצעות תכנון מיזמים אשר יקדמו מרחב אינטרנטי בטוח עבור כולנו
קרא עוד...
שבוע החלל הישראלי מתקיים בכל שנה במהלך השבוע האחרון של חודש ינואר. המועד נקבע בעקבות אסון המעבורת קולומביה שבו נספו צוות המשימה STS-107 שאחד מחבריו היה טייס החלל, אל"מ אילן רמון ז"ל.שבוע החלל הוא פרי שיתוף פעולה בין משרד החינוך, המזכירות הפדגוגית, הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה,משרד המדע, סוכנות החלל הישראלית וקרן רמון.מטרתו של שבוע זה, להגביר את הקשר של הקהילה לתחום החלל ולהרחיב את העניין והסקרנות של צעירים בפעילות החלל בישראל.
קרא עוד...
ביום רביעי 14.1.2014 ייערך אי"ה בבית הספר יום שיא בעברית ופגישה עם הסופרים רוני חפר, ינץ לוי, נאוה מקמל-עתיר
קרא עוד...
חג אורים מלא באור לכולנו....
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים ביום שני בע"ה 8.12.201 ייערך תרגיל חירום מתוקשב, החל מהשעה 15:00 התלמידים יצטרכו להכנס למרחה הכיתתי ולבצע פעילות מתוקשבת. את הפעילות יש לסיים לא יאוחר מהשעה 20:00.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, כניסה למרחבים הכיתתיים
קרא עוד...
בחודש נובמבר יצוין ברחבי העולם 'יום הסובלנות הבינלאומי'. כפי שנכתב בהצהרת עקרונות הסובלנות של ארגון אונסק"ו: "סובלנות הינה הרמוניה בין שונויות. היא אינה רק חובה מוסרית, אלא גם דרישה פוליטית וחוקית. כדי לחולל מודעות ציבורית, כדי להדגיש את הסכנות שבאי-סובלנות, וכדי לחדש את המחויבות ואת הפעולה למען קידום הסובלנות והחינוך, אנו מכריזים בזאת ש-16 בנובמבר יהיה "יום הסובלנות הבין-לאומי". להמשך קריאה...
קרא עוד...
קרא עוד...
בני נוער יקרים, מבצע "צוק איתן" החל אחרי חודש סוער של אירועי חטיפה ורצח של בני נוער, מהומות ברחבי הארץ וטילים בדרום, שהטווח שלהם מתרחב בימים האחרונים.מצב זה, בתחילתה של חופשת הקיץ, גורם לאכזבה על ביטול תוכניות לנופש ולפעילויות הפגה שונות, שציפינו להן במהלך שנת הלימודים.
קרא עוד...
מדינת ישראל משרד החינוך המינהל הפדגוגי השרות הפסיכולוגי ייעוצי היחידה להתמודדות במצבי לחץ וחירום רח' דבורה הנביאה 2, ירושלים 91911 טל: 02/5603236, 02/5603235 פקס: 02/5603256
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חג החנוכה אינו רק חג זיכרון העבר, הוא גם חג האור – סמל לתקווה, צמיחה ואהבה. בימים אלה, בהם נדמה כי החברה הישראלית סטתה מעט מן הדרך המוארת ופושות בה תופעות של אלימות וגזענות, אנו נקראים לאתגר החשוב, להרבות את האור הערכי. כמנהגנו, גם באיגרת החודש, תמצאו חומרי למידה המותאמים לחודש כסלו, אשר מזמנים עיסוק בנושאים שעל סדר היום מנקודת מוצא ערכית
קרא עוד...
בחודש אדר אנו מציינים שני אירועים מרכזיים המעלים על נס את האישה ואת יכולתה להשפיע על שינוי פני המציאות: חג פורים, העומד בסימן מנהיגותה של אסתר המלכה והתפקיד הראשי שמלאה בגאולת היהודים, ויום האישה הבינלאומי )8 במרץ( המבטא את הזכות של כל אישה למימוש עצמי ולשוויון הזדמנויות.
קרא עוד...
קרא עוד...
אתר לקישור פעילויות שונות ברשת
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כתבו מתכונים לחנוכה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כללי גלישה נכונה ונבונה ברשת האינטרנט
עיצבנו סביבת למידה חדשה במרחב כיתות ג'. נושא המרחב: " נגב ", על פי תוכנית הלימודים של שכבת ג' במולדת. לשימוש בקיר מעין זה, ישנן מטרות מגוונות הנובעות, כולן, מן העשייה הלימודית ומן הגישה החינוכית כגון: ליידע, להמחיש, לעורר סקרנות, להפעיל. זהי הזדמנות להראות לתלמידים מה הוא טקסט רב היצגי, המוצג בצבעוניות בתמונות ובטקסטים. בהזדמנות זו אבקש מהמחנכות המלמדות במבנה ב' לשוחח עם התלמידים על חשיבות השמירה על המרחבים.
קרא עוד...
טקסים/ ארועים
שעת חירום עלולה למנוע קיום מערכת סדירה של לימודים בגלל החשש לפיקוח נפש.בשעת חירום אנו מעוניינים לשמור על מסגרת חיים נורמאלית ככל האפשר. למידה בשעת חירום נועדה לשמירה על מסגרתלימודית וחברתית הכוללת קשר עם התלמידים ולמידה מרחוק בזמן בו לא ניתן לקיים לימודים סדירים בבתי הספר.הפעילויות המתוקשבות המתקיימות דרך קבע בבתי הספר באמצעות האתר הבית ספרי ובאמצעות מערכות ניהול למידהמבוססות נתונים הן התשתיות המוכרות לתלמידים ולמורים ומהוות את מוקד הפעילות בזמן חירום.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לוח מודעות, הודעות וארועים...
משולחן המנהל
פינת מועצת תלמידים- הודעות, ברכות
תחומי הדעת
מחזור השנה
אתרי תוכן
קשר רב דורי
הודעות ופרוטוקולים מוועד ההורים
טפסים ושאלונים בית ספריים
אינטרנט בטוח- גלישה בטוחה
מצלמה משוטטת
תקשורת בן בתי הספר
מצגות החודש ואירועים
פורומים
תוכניות מצוינות
נושא שנתי האחר הוא אני
פעילות בשעת חירום
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר