יום ב', ה’ בכסלו תשע”ז
דף הבית מרחבים כיתתים חדר מורים מנבסנט יצירת קשר סמארטסקול.
להלן עדכוני מינהל תקשוב והפעם הדגש הוא אליפות הסייבר הלאומית אשר כולנו מצפים לבואה...איחולי הצלחה רבה לצד הנאה גם מהדרך וגם מהתוצאה לכלל תלמידי המחוז !
קרא עוד...
הנדון: תכנית Pixelz לתלמידים מצטיינים שלום רב, אנחנו שמחים לבשר לכם שבית ספרכם נבחר להשתתף בתכנית Pixelz - תכנית לילדים מצטיינים בכיתות ה'-ו'.מטרת התכנית הנה חשיפת תלמידים מצטיינים לתחומי הטכנולוגיה, המחשבים והסייבר. התכנית הנה יוזמה חינוכית של המרכז לחינוך סייבר של קרן רש"י, בשיתוף האגף לטכנולוגיות מידע במשרד החינוך. במסגרת התכנית יזכו הילדים להשתתף במספר מפגשי לימוד חווייתיים יחד עם ילדים מצטיינים נוספים מבתי ספר באזורם, במהלכם יקחו חלק בפעילות מעשירה וייחודית בתחומי המחשבים והטכנולוגיה. המפגשים יתקיימו באווירה מהנה בחברות הייטק שיארחו את הפעילות. בסוף השנה ישתתפו הילדים במחנה קיץ טכנולוגי. נשמח לעזרתכם באיתור התלמידים המתאימים לתכנית. אנא בחרו תלמידים מצטיינים מבית ספרכם, על פי הקריטריונים הבאים: רמה כללית גבוהה בלימודים מוטיבציה ללימודים אוריינטציה טכנולוגית סקרנות משמעת עצמית גבוהה ויכולת התמדה התנהגות טובה התכנית הנה ללא עלות מצד התלמידים אשר יבחרו בסופו של תהליך האיתור לקחת בה חלק.
קרא עוד...
עם התפרסם תוצאות המיצ"ב האחרון, התמונה מאוד ברורה: בית סיפרנו עלה בלמעלה מציון שלם ביחס למיצ"ב הקודם. מיקומו של בית הספר ביחס לשאר המדינה התייצב בעשירון התשיעי, כלומר מעל 80% מקרב כלל בתי הספר בארץ.
קרא עוד...
הנדון: תרגיל "למידה מרחוק" בשעת חירוםבשנת הלימודים תשע"ז, יערך ביום רבעי ט"ו בחשוון ,16.11.2016 , תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק". במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מהבית החל מהשעה 13:00-20:00
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים מצורפת רשימת ספרים של שנת תשע"ז
קרא עוד...
ברכה לשנה החדשה
אתר לקישור פעילויות שונות ברשת
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כללי גלישה נכונה ונבונה ברשת האינטרנט
קרא עוד...
עיצבנו סביבת למידה חדשה במרחב כיתות ג'. נושא המרחב: " נגב ", על פי תוכנית הלימודים של שכבת ג' במולדת. לשימוש בקיר מעין זה, ישנן מטרות מגוונות הנובעות, כולן, מן העשייה הלימודית ומן הגישה החינוכית כגון: ליידע, להמחיש, לעורר סקרנות, להפעיל. זהי הזדמנות להראות לתלמידים מה הוא טקסט רב היצגי, המוצג בצבעוניות בתמונות ובטקסטים. בהזדמנות זו אבקש מהמחנכות המלמדות במבנה ב' לשוחח עם התלמידים על חשיבות השמירה על המרחבים.
קרא עוד...
שעת חירום עלולה למנוע קיום מערכת סדירה של לימודים בגלל החשש לפיקוח נפש.בשעת חירום אנו מעוניינים לשמור על מסגרת חיים נורמאלית ככל האפשר. למידה בשעת חירום נועדה לשמירה על מסגרתלימודית וחברתית הכוללת קשר עם התלמידים ולמידה מרחוק בזמן בו לא ניתן לקיים לימודים סדירים בבתי הספר.הפעילויות המתוקשבות המתקיימות דרך קבע בבתי הספר באמצעות האתר הבית ספרי ובאמצעות מערכות ניהול למידהמבוססות נתונים הן התשתיות המוכרות לתלמידים ולמורים ומהוות את מוקד הפעילות בזמן חירום.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
נרות שמחים נרות עצובים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לוח מודעות, הודעות וארועים...
משולחן המנהל
הודעות משולחנה של רחלי
פינת מועצת תלמידים- הודעות, ברכות
תחומי הדעת
מחזור השנה
אתרי תוכן
קשר רב דורי
הודעות ופרוטוקולים מוועד ההורים
טפסים ושאלונים בית ספריים
אינטרנט בטוח- גלישה בטוחה
מצלמה משוטטת
תקשורת בן בתי הספר
מצגות החודש ואירועים
פורומים
פעילות בשעת חירום
לומדים ונהנים
למידה שיתופית -ירושלים
מחשב לכל ילד
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS