יום ב', יג’ בשבט תשע”ה
דף הבית מרחבים כיתתים חדר מורים מנבסנט יצירת קשר
שבוע החלל הישראלי מתקיים בכל שנה במהלך השבוע האחרון של חודש ינואר. המועד נקבע בעקבות אסון המעבורת קולומביה שבו נספו צוות המשימה STS-107 שאחד מחבריו היה טייס החלל, אל"מ אילן רמון ז"ל.שבוע החלל הוא פרי שיתוף פעולה בין משרד החינוך, המזכירות הפדגוגית, הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה,משרד המדע, סוכנות החלל הישראלית וקרן רמון.מטרתו של שבוע זה, להגביר את הקשר של הקהילה לתחום החלל ולהרחיב את העניין והסקרנות של צעירים בפעילות החלל בישראל.
קרא עוד...
ביום רביעי 14.1.2014 ייערך אי"ה בבית הספר יום שיא בעברית ופגישה עם הסופרים רוני חפר, ינץ לוי, נאוה מקמל-עתיר
קרא עוד...
חג אורים מלא באור לכולנו....
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים ביום שני בע"ה 8.12.201 ייערך תרגיל חירום מתוקשב, החל מהשעה 15:00 התלמידים יצטרכו להכנס למרחה הכיתתי ולבצע פעילות מתוקשבת. את הפעילות יש לסיים לא יאוחר מהשעה 20:00.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, כניסה למרחבים הכיתתיים
קרא עוד...
בחודש נובמבר יצוין ברחבי העולם 'יום הסובלנות הבינלאומי'. כפי שנכתב בהצהרת עקרונות הסובלנות של ארגון אונסק"ו: "סובלנות הינה הרמוניה בין שונויות. היא אינה רק חובה מוסרית, אלא גם דרישה פוליטית וחוקית. כדי לחולל מודעות ציבורית, כדי להדגיש את הסכנות שבאי-סובלנות, וכדי לחדש את המחויבות ואת הפעולה למען קידום הסובלנות והחינוך, אנו מכריזים בזאת ש-16 בנובמבר יהיה "יום הסובלנות הבין-לאומי". להמשך קריאה...
קרא עוד...
קרא עוד...
בני נוער יקרים, מבצע "צוק איתן" החל אחרי חודש סוער של אירועי חטיפה ורצח של בני נוער, מהומות ברחבי הארץ וטילים בדרום, שהטווח שלהם מתרחב בימים האחרונים.מצב זה, בתחילתה של חופשת הקיץ, גורם לאכזבה על ביטול תוכניות לנופש ולפעילויות הפגה שונות, שציפינו להן במהלך שנת הלימודים.
קרא עוד...
מדינת ישראל משרד החינוך המינהל הפדגוגי השרות הפסיכולוגי ייעוצי היחידה להתמודדות במצבי לחץ וחירום רח' דבורה הנביאה 2, ירושלים 91911 טל: 02/5603236, 02/5603235 פקס: 02/5603256
קרא עוד...
ב- 18.2.14 יתקיים שידור מקוון להורים בנושא פרטיות ברשת. השידור יתקיים במסגרת סדרת המפגשים "הורים מקוונים לרשת בטוחה", ותועבר ע"י מר מורד שטרן מאיגוד האינטרנט הישראלי. ההשתתפות בהרצאה המקוונת הינה ללא תשלום אך מצריכה רישום מראש בטופס זה.
קרא עוד...
תלמידי בי"ס גני יער הובילו את מרוץ הלפיד מלוד למצפה מודיעין
קרא עוד...
הורים יקרים, שמחים אנו לארח אתכם בתכנית יחודית שפותחה עבורכם. במסגרת התכנית תרכשו ידע וכלים להתמודדות עם האתגרים והסיכונים אותם רשת האינטרנט מציבה בפנינו ובעיקר בפני ילדינו. הידע, הכלים והמודעות למצבי סיכון ברשת יהוו עבורכם בסיס לקיום דיאלוג משמעותי עם ילדיכם.
קרא עוד...
בלוד הוחל "בתחייה שאין אחריה גלות" (ביאליק) המרוץ יתקיים ביער בן שמן ויסתיים במצפה מודיעין, באמפיתאטרון. כמידי שנה בשנה -נצא כולנו בע"ה למירוץ הלפיד
קרא עוד...
אתר לקישור פעילויות שונות ברשת
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כתבו מתכונים לחנוכה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כללי גלישה נכונה ונבונה ברשת האינטרנט
עיצבנו סביבת למידה חדשה במרחב כיתות ג'. נושא המרחב: " נגב ", על פי תוכנית הלימודים של שכבת ג' במולדת. לשימוש בקיר מעין זה, ישנן מטרות מגוונות הנובעות, כולן, מן העשייה הלימודית ומן הגישה החינוכית כגון: ליידע, להמחיש, לעורר סקרנות, להפעיל. זהי הזדמנות להראות לתלמידים מה הוא טקסט רב היצגי, המוצג בצבעוניות בתמונות ובטקסטים. בהזדמנות זו אבקש מהמחנכות המלמדות במבנה ב' לשוחח עם התלמידים על חשיבות השמירה על המרחבים.
קרא עוד...
טקסים/ ארועים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שעת חירום עלולה למנוע קיום מערכת סדירה של לימודים בגלל החשש לפיקוח נפש.בשעת חירום אנו מעוניינים לשמור על מסגרת חיים נורמאלית ככל האפשר. למידה בשעת חירום נועדה לשמירה על מסגרתלימודית וחברתית הכוללת קשר עם התלמידים ולמידה מרחוק בזמן בו לא ניתן לקיים לימודים סדירים בבתי הספר.הפעילויות המתוקשבות המתקיימות דרך קבע בבתי הספר באמצעות האתר הבית ספרי ובאמצעות מערכות ניהול למידהמבוססות נתונים הן התשתיות המוכרות לתלמידים ולמורים ומהוות את מוקד הפעילות בזמן חירום.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
קרא עוד...
לוח מודעות, הודעות וארועים...
משולחן המנהל
תחומי הדעת
אתרי תוכן
קשר רב דורי
הודעות ופרוטוקולים מוועד ההורים
טפסים ושאלונים בית ספריים
אינטרנט בטוח- גלישה בטוחה
מצלמה משוטטת
ברכות ואיחולים
תקשורת בן בתי הספר
מצגות החודש ואירועים
פורומים
מחזור השנה
התקשוב במרכז
תוכניות מצוינות
נושא שנתי האחר הוא אני
פעילות בשעת חירום
תרגול
פעילות חגים
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר