יום ה', ב’ באלול תשע”ז
דף הבית מרחבים כיתתים חדר מורים מנבסנט יצירת קשר סמארטסקול.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מבצע דגלים במרפסות הבתים ברחבי העיר, כל תלמיד תולה דגל במרפסת או בחלון ביתו, מעלה את התמונה לאתר או שולח ל מאיל נכנס להגרלת אופניים
קרא עוד...
קרא עוד...
תזכורת - מפגש פיקסלז הקרוב (בנושא חלל J), יתקיים ביום ה' הבא, 6.4 באשכול הפיס רמלה. תחילת התכנסות – בשעה 9:00 הסעות:8:15 – בית ספר גני אביב8:25 – בתחנת האוטבוס בצמוד לבנק הפועלים בקניון חזרה:ההסעה תצא מרמלה בשעה 15:30 בברכת חג פסח שמח! צוות פיקסלז
קרא עוד...
משרד החינוך הקים מרכז תגבור ולמידה מקוון לתלמידים בעל יסודי במטרה לתת מענה וסיוע לכל תלמיד הרוצה לשפר את הישגיו במתמטיקה, בלשון ובאנגלית. התגבור ניתן באופן אישי, ועכשיו גם בקבוצה. התמיכה ניתנת בשעות אחר הצהריים, ללא תשלום, לתלמידי כיתות ז-יב מכל רחבי הארץ. אל תחמיצו ! כניסה לסביבת המיזם "שיעורים פרטיים" בקישור הבא: שיעורים פרטיים אונליין חינם לתלמידי ז-יב פרטים נוספים בענן בקישור הבא : הענן החינוכי-שיעורים פרטיים
קרא עוד...
קרא עוד...
היום יום שני 13. בפברואר 2017 יז' בשבט תשע"ז.יערך תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל "למידה מרחוק", במהלכו יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מתום יום הלימודים ועד השעה 22:00 באותו היום.
קרא עוד...
מידע להורים ילדינו חיים ברשת בחלק ניכר משעות היום, ולהורים יש תפקיד חשוב ומשמעותי במערך החינוכי להקניית הרגלי גלישה בטוחה ולהקטנת החשיפה לסכנות ברשת. כאן תוכלו למצוא שפע של מידע להעלאת המודעות באשר להזדמנויות שהרשת מזמנת לנו ולסיכונים הטמונים בה, וכלים לקידום דו-שיח משמעותי עם ילדיכם בנושא הכולל הדרכה, הכוונה ובמידת הצורך הצבת גבולות.
קרא עוד...
המתחם המרכזי בשבוע החלל הישראלי 2017 הוא כולו בסימן "מאדים".
קרא עוד...
שבוע גלישה בטוחה ברשת
מחר, יום שני 9.1.17 יפתח שלב התחרות. בשלב זה יפתחו 150 שלבים חדשים שהתלמידים לא מכירים ומתבססים על שלבי האימונים.50 שלבי תחרות מתבססים על שלבי האימון 1-100 ובטוחים לכולם 100 שלבים מתבססים על שלבי האימון 101-200 ופתוחים לתלמידים בהתאם לביצועי האימון של שלבים 101-200.
קרא עוד...
מדי שנה, זו השנה השלוש עשרה, אנו עורכים את חידון "סובב ישראל" בתחומי הגאוגרפיה והסביבה בישראל לתלמידי חטיבות הביניים מכל המגזרים. החידון מהווה תהליך לימודי – חינוכי, חוויתי ומשמעותי בנושאים שהם בעלי חשיבות גדולה לעצם קיומנו בארץ ישראל. בתהליך הרב שלבי של החידון, התלמידים המשתתפים בחידון יתעמקו בהכרת נופיה האנושיים והפיזיים של ארץ ישראל ויעסקו בסוגיות ובדילמות אקולוגיות וחברתיות העומדות על סדר היום הציבורי במדינת ישראל. הנושאים המרכזיים בחידון:הכרות עם מפת ארץ ישראל, יישובים בארץ, הנופים בארץ ותהליכי התהוותם, אקלים ישראל, איכות הסביבה בישראל, מקורות אנרגיה ותהליכי הפקתה, משאבי מים בישראל והשימוש בהם, קרקע ושטחים פתוחים, האוכלוסייה בישראל, ערים וישובים כפריים בישראל, תחבורה ותקשורת, כלכלת ישראל, מקומות ואתרים בישראל. בשנת הלימודים תשע"ז נשים דגש על הנושאים הבאים:ירושלים בירת ישראל - לרגל 50 שנה לאיחוד העירהמכבייה והקשריה הגאוגרפייםהחידון, ביוזמת הפיקוח על הוראת "גאוגרפיה – אדם וסביבה" במשרד החינוך, נערך בשיתוף עם המשרד להגנת הסביבה, המרכז למיפוי ישראל, רשות הטבע והגנים, החברה להגנת הטבע, המועצה לישראל יפה, מטח, רשות העתיקות האגודה הגאוגרפית הישראלית ומטה כחול לבן במשרד הכלכלה.
קרא עוד...
קרא עוד...
להלן עדכוני מינהל תקשוב והפעם הדגש הוא אליפות הסייבר הלאומית אשר כולנו מצפים לבואה...איחולי הצלחה רבה לצד הנאה גם מהדרך וגם מהתוצאה לכלל תלמידי המחוז !
קרא עוד...
הנדון: תכנית Pixelz לתלמידים מצטיינים שלום רב, אנחנו שמחים לבשר לכם שבית ספרכם נבחר להשתתף בתכנית Pixelz - תכנית לילדים מצטיינים בכיתות ה'-ו'.מטרת התכנית הנה חשיפת תלמידים מצטיינים לתחומי הטכנולוגיה, המחשבים והסייבר. התכנית הנה יוזמה חינוכית של המרכז לחינוך סייבר של קרן רש"י, בשיתוף האגף לטכנולוגיות מידע במשרד החינוך. במסגרת התכנית יזכו הילדים להשתתף במספר מפגשי לימוד חווייתיים יחד עם ילדים מצטיינים נוספים מבתי ספר באזורם, במהלכם יקחו חלק בפעילות מעשירה וייחודית בתחומי המחשבים והטכנולוגיה. המפגשים יתקיימו באווירה מהנה בחברות הייטק שיארחו את הפעילות. בסוף השנה ישתתפו הילדים במחנה קיץ טכנולוגי. נשמח לעזרתכם באיתור התלמידים המתאימים לתכנית. אנא בחרו תלמידים מצטיינים מבית ספרכם, על פי הקריטריונים הבאים: רמה כללית גבוהה בלימודים מוטיבציה ללימודים אוריינטציה טכנולוגית סקרנות משמעת עצמית גבוהה ויכולת התמדה התנהגות טובה התכנית הנה ללא עלות מצד התלמידים אשר יבחרו בסופו של תהליך האיתור לקחת בה חלק.
קרא עוד...
עם התפרסם תוצאות המיצ"ב האחרון, התמונה מאוד ברורה: בית סיפרנו עלה בלמעלה מציון שלם ביחס למיצ"ב הקודם. מיקומו של בית הספר ביחס לשאר המדינה התייצב בעשירון התשיעי, כלומר מעל 80% מקרב כלל בתי הספר בארץ.
קרא עוד...
הנדון: תרגיל "למידה מרחוק" בשעת חירוםבשנת הלימודים תשע"ז, יערך ביום רבעי ט"ו בחשוון ,16.11.2016 , תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק". במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מהבית החל מהשעה 13:00-20:00
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים מצורפת רשימת ספרים של שנת תשע"ז
קרא עוד...
ברכה לשנה החדשה
אתר לקישור פעילויות שונות ברשת
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כללי גלישה נכונה ונבונה ברשת האינטרנט
קרא עוד...
עיצבנו סביבת למידה חדשה במרחב כיתות ג'. נושא המרחב: " נגב ", על פי תוכנית הלימודים של שכבת ג' במולדת. לשימוש בקיר מעין זה, ישנן מטרות מגוונות הנובעות, כולן, מן העשייה הלימודית ומן הגישה החינוכית כגון: ליידע, להמחיש, לעורר סקרנות, להפעיל. זהי הזדמנות להראות לתלמידים מה הוא טקסט רב היצגי, המוצג בצבעוניות בתמונות ובטקסטים. בהזדמנות זו אבקש מהמחנכות המלמדות במבנה ב' לשוחח עם התלמידים על חשיבות השמירה על המרחבים.
קרא עוד...
שעת חירום עלולה למנוע קיום מערכת סדירה של לימודים בגלל החשש לפיקוח נפש.בשעת חירום אנו מעוניינים לשמור על מסגרת חיים נורמאלית ככל האפשר. למידה בשעת חירום נועדה לשמירה על מסגרתלימודית וחברתית הכוללת קשר עם התלמידים ולמידה מרחוק בזמן בו לא ניתן לקיים לימודים סדירים בבתי הספר.הפעילויות המתוקשבות המתקיימות דרך קבע בבתי הספר באמצעות האתר הבית ספרי ובאמצעות מערכות ניהול למידהמבוססות נתונים הן התשתיות המוכרות לתלמידים ולמורים ומהוות את מוקד הפעילות בזמן חירום.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
נרות שמחים נרות עצובים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תזמורת משטרת ישראל היא התזמורת הייצוגית של משטרת ישראל. התזמורת הינה תזמורת כלי נשיפה והיא שייכת לאגף "קהילה-משטרה" (אק"מ) במשטרת ישראל. התזמורת מנגנת בטקסים שונים של המשטרה, כמו גם בטקסים ממלכתיים, במשחקי כדורגל, באירועים עירוניים ובאירועים קהילתיים שונים במטרה לחזק את הקשר בין המשטרה לקהילה.ביום שני הגיעה תזמורת המשטרה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
את התמונה אפשר להוסיף על הוספת קובץ או לשלוח למייל degalim2017@gmail.com
קרא עוד...
לוח מודעות, הודעות וארועים...
משולחן המנהל
הודעות משולחנה של רחלי
פינת מועצת תלמידים- הודעות, ברכות
תחומי הדעת
מחזור השנה
אתרי תוכן
קשר רב דורי
הודעות ופרוטוקולים מוועד ההורים
טפסים ושאלונים בית ספריים
אינטרנט בטוח- גלישה בטוחה
מצלמה משוטטת
תקשורת בן בתי הספר
מצגות החודש ואירועים
פורומים
פעילות בשעת חירום
לומדים ונהנים
למידה שיתופית -ירושלים
מחשבים
כתבו עלינו בעיתון
MOOC
אומנויות הבמה
תחרות עירונית מדגלים את העיר
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS